Gjuhėt:

SHQIP ENGLISH

Pyetje-PėrgjigjeShkurtesa:

 

GISkos

Pas njė prezantimi tė suksesshėm tė produkteve tė ESRI me rastin e Ditės GIS, mė 19 nėntor nė Prishtinė, GISkos fillon aktivitetin e vet komercial nė Kosovė.

I tėrė materiali nga kjo ngjarje do te vendoset sė shpejti nė GISkos.com

GISkos i falenderon tė gjithė pjesėmarrėsit dhe tė gjithė ata qė ndihmuan nė organizimin e kėsaj ngjarje.

GISkos.com 

Shkurtesa:

A - Zh KĖRKO

 

This page in English

Back to top

Polica e Privatėsisė | © GISkos.com